Elastyczne i mocne kleje do płytek – na posadzki i do ścian

Płytki ceramiczne to piękne i bardzo trwałe materiały do pokrywania posadzek i ścian. Ich popularność wynika z faktu, że świetnie się prezentują, a na dodatek bardzo łatwo je zamontować i utrzymać w czystości. Sprawdzają się w wielu miejscach – w łazienkach, kotłowniach, kuchniach, przedpokojach czy na tarasach. Najwięksi entuzjaści płytek decydują się na ich montaż nawet w sypialni lub salonie. Niezależnie, gdzie zostaną położone – wszędzie doskonale spełnią swoją funkcję. Ogromny wybór kafli daje równie duże możliwości aranżacyjne. Jednak wybór płytek to dopiero pierwszy etap remontu. Aby móc je położyć, najpierw należy wybrać odpowiedni klej. A klej do płytek to bez dwóch zdań produkt, od którego zależą trwałość i wygląd posadzek i pokryć ściennych. W tej kategorii zebraliśmy dla Ciebie doskonałe propozycje elastycznych zapraw klejowych, które nadają się do wszystkich rodzajów płytek ceramicznych!

 

Na co zwrócić uwagę wybierając klej do płytek?

Na pewno na jego przeznaczenie. Nie każdy klej nadaje się do wszystkich rodzajów płytek. Niektóre zaprawy dedykowane są wyłącznie do płytek tarasowych czy balkonowych, inne nadają się tylko do użytku wewnętrznego, np. w kuchni lub łazience, a jeszcze inne dzięki swoim parametrom przeznaczone są do montażu płytek w basenach. Klej do płytek powinien być dobrany prawidłowo, tak, aby okładziny dobrze się trzymały, nie ulegały przebarwieniom i nie pękały. 

Nasze zaprawy przeznaczone są do każdego rodzaju płytek ceramicznych. Wysoko elastyczne kleje z tej kategorii idealnie nadają się do mocowania płytek ceramicznych, gresowych i klinkierowych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Użyjesz ich do płytek każdej wielkości i nasiąkliwości. Mogą być stosowane bezpośrednio na ścianach z płyt gipsowo-kartonowych, posadzkach z ogrzewaniem podłogowym, w kabinach natryskowych, w basenach, na tarasach i balkonach. Jeśli szukasz naprawdę uniwersalnej zaprawy klejącej, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Filtry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
GANDALF PAWEŁ GĄGOROWSKI HALINA GĄGOROWSKA S C.
Sklep internetowy od home.pl