Jaki powinien być idealny klej montażowy?

Jak myślisz, czym powinien się charakteryzować klej idealny? My mamy kilka pomysłów. Z pewnością dobrze byłoby uniknąć bałaganu podczas mocowania elementów. Dlatego należy użyć kleju o odpowiedniej konsystencji – niezbyt gęstego, ale też niezbyt rzadkiego. Klej powinien odznaczać się bardzo dobrą przyczepnością początkową oraz ogromnym obciążeniem zrywającym. Inaczej wiązanie może nie być tak trwałe, jak byś sobie życzył. Wśród cech kleju doskonałego należy wymienić jeszcze: uniwersalność stosowania (w budownictwie zewnętrznym i wewnętrznym), odporność na działanie promieni ultrafioletowych, wodę, wilgoć i zróżnicowane temperatury. 

Co więcej, nie powinien reagować z materiałami, z których wykonane są łączone elementy i nie zawierać rozpuszczalników, halogenów, ftalanów, izocyjanianów i silikonu. Dobrze, jeśli nadawałby się też do malowania, byłby bezwonny i tłumił wibracje. Dużo tego. Czy jeden klej może łączyć w sobie aż tyle przydatnych cech? Pewnie, że może. Takie właśnie kleje znajdziesz w naszym sklepie!

 

Kleje dedykowane do montażu dekoracji metalowych, szklanych i ceramicznych

W tej kategorii znajdziesz kleje specjalnie przeznaczone do montażu metalowych, szklanych oraz ceramicznych profili i listew. Oferowane przez nas kleje montażowe to profesjonalne produkty, dzięki którym trwale połączysz elementy, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Już po wyschnięciu kleje pozostają elastyczne, dzięki czemu nie kruszą się i nie tracą z czasem swoich właściwości. Idealnie sprawdzą się w przypadku montażu profili, płaskowników, narożników, mozaiki ceramicznej, szklanej oraz gresowej. 

 

Łatwość aplikacji 

Nasze kleje są bardzo proste w użyciu. Są gotowe do wykorzystania od razu – nie trzeba ich rozrabiać. Aplikować możesz prosto z tuby – nie będziesz potrzebował szpachelek ani innych przyrządów.  Pamiętaj, że wybierając odpowiedni klej do konkretnego materiału zapewnisz trwałość połączenia poszczególnych elementów. 

Filtry
 
Cena
  • od
    do
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
GANDALF PAWEŁ GĄGOROWSKI HALINA GĄGOROWSKA S C.
Sklep internetowy od home.pl