KLIK LEVEL - SYSTEM POZIOMOWANIA PŁYTEK  zestaw startowy KLIK LEVEL - SYSTEM POZIOMOWANIA PŁYTEK zestaw startowy
Cena: 229,90 zł 299,90 zł
( 1 szt. = 2,30 zł )
szt.
zobacz więcej
  • top ↑
PRO TILER - KLINOWY SYSTEM POZIOMOWANIA PŁYTEK - DUŻY ZESTAW PRO TILER - KLINOWY SYSTEM POZIOMOWANIA PŁYTEK - DUŻY ZESTAW
Cena: 147,70 zł
( 1 szt. = 0,42 zł )
szt.
zobacz więcej
KLIK LEVEL - CYLINDER OBROTOWY - 50szt. KLIK LEVEL - CYLINDER OBROTOWY - 50szt.
Cena: 184,50 zł 240,00 zł
( 1 szt. = 3,69 zł )
szt.
zobacz więcej
  • top ↑
KLIK LEVEL - TRZPIEŃ DO CYLINDRA - 100szt. KLIK LEVEL - TRZPIEŃ DO CYLINDRA - 100szt.
Cena: 49,90 zł 59,90 zł
( 1 szt. = 0,50 zł )
szt.
zobacz więcej
  • top ↑
KLEJ DO PŁYTEK WIM FLEX C2TE - paleta 42 x 25kg KLEJ DO PŁYTEK WIM FLEX C2TE - paleta 42 x 25kg
 : WIM
Cena: 1 800,00 zł
( 1 szt. = 42,86 zł )
szt.
zobacz więcej
WSPORNIK TARASOWY REGULOWANY 10mm -190mm - pakiet 100szt. WSPORNIK TARASOWY REGULOWANY 10mm -190mm - pakiet 100szt.
 : WIM
Cena: 445,90 zł
( 1 szt. = 4,46 zł )
szt.
zobacz więcej

Montaż płytek – rewelacyjne narzędzia pomogą stworzyć cudowne aranżacje

Każda osoba zasługuje na chwilę odpoczynku. Kąpiel z bąbelkami może wszak poprawić zepsuty nastrój. Podobnie jak przepyszny obiad, przygotowany w swojej własnej kuchni. Aby jednak zwiększyć pozytywne wrażenia, należy zadbać o wystrój konkretnych pokoi. Dlatego montaż płytek to świetne rozwiązanie – w końcu gustowne elementy wpływają na estetykę całego domostwa. Jednak aby właściwie go wykonać, należy odpowiednio się do tego przygotować. Jak jednak przeprowadzić remont dowolnego pomieszczenia? Wystarczy wykorzystać przydatne narzędzia, które dostępne są w naszym sklepie!

Sprawny montaż? System poziomowania płytek nada się idealnie!

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że wszystkie elementy otoczenia powinny być równo ułożone. Inaczej ich walory estetyczne zostaną zaburzone, a przestrzeń będzie cechowała się dużym nieładem. Dlatego warto zainwestować w system poziomowania, dzięki któremu odpowiednio dociśniesz wybrane materiały. Klinowy zestaw PRO TILER uniemożliwi przemieszczanie się płytek. I to niezależnie od tego, czy mowa o produktach ceramicznych, gresowych czy kamiennych. Wyposażony jest w unikalny system skokowy. Pozwala on na bardzo precyzyjne dopasowanie poziomu docisku płytek. Pomocne okażą się również klipsy oraz trzpienie do cylindra. Stanowią doskonałą alternatywę tradycyjnych krzyżyków. Przyspieszają układanie płytek, gwarantując idealne łączenia fug. Ponadto zapobiegają przemieszczaniu się mozaik podczas ich przytwierdzania i wiązania kleju. Montaż płytek jeszcze nigdy nie cechował się tak wielką prostotą!

Jak zamontować płytki? Kleje i fugi ułatwią zadanie

Chcesz, żeby płytki nie odrywały się od powierzchni? Potrzebny jest tutaj solidny klej, którym przytwierdzisz wszelkie materiały. Dobrze skorzystać z super elastycznej substancji WIM FLEX C2TE, która sprawdzi się w różnych sytuacjach. Dzięki temu produktowi, montaż płytek przeprowadzisz w dowolnie wybranym miejscu – może to być ściana z płyt gipsowo – kartonowych, czy nawet posadzka posiadająca ogrzewanie podłogowe. Podczas remontu należy też pomyśleć nad wyborem fugi. Cementowy produkt z dodatkiem brokatu będzie odporny na ścieranie, jednocześnie zapewniając zmniejszone wchłanianie wody.

Do wykończenia całej dekoracji mogą przydać się również silikony sanitarne. Profesjonalna chemia glazurnicza zapewnia idealne spoinowanie poszczególnych elementów. Uzupełnia również każde ubytki. Można z powodzeniem stosować go wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, do różnego rodzaju powierzchni.

Filtry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
GANDALF PAWEŁ GĄGOROWSKI HALINA GĄGOROWSKA S C.
Sklep internetowy od home.pl