Szklane Mozaiki.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu
Współpraca

 

Zapraszamy do współpracy zarówno sieci handlowe, salony łazienek, architektów i projektantów. Chętnie nawiążemy kooperację również z Tobą i Twoją firmą.

 Zobacz co oferujemy naszym partnerom.

 

Platforma B2B

Platforma B2B dla hurtowego odbiorcy ułatwia składanie zamówień w oparciu o indywidualne warunki. Przejrzyście opisane warunki, historia zamówień czy książka adresowa - zaoszczędzą cenny czas Twojego zespołu. Na platformie znajdziesz też dodatkowe funkcjonalności przydatne w codziennej pracy z klientami.

 

 

Materiały poligraficzne

Udostępniane przez nas katalogi i foldery to skuteczne narzędzia przydatne w codziennej pracy. Materiały są przejrzyste i nowoczesne, ułatwiają szybkie zapoznanie się z ofertą oraz usprawniają prezentację produktów Twoim klientom. 

 

 

Wzorniki, ekspozytory i próbki materiałów

Pozwalamy by nasze produkty mówiły same o sobie. Udostępniamy materiały ekspozycyjne dostosowane do wymagań Twojej działalności. Mamy zarówno rozwiązania przenośne, przyjazne projektantom, jak i duże wzorniki zaprojektowane z myślą o salonach łazienek. 

 

Indywidualne wyceny 

Przy realizacji większych projektów lub inwestycji możesz liczyć na spersonalizowaną ofertę. Pomożemy również w przygotowaniu wyceny na podstawie dokumentacji projektowej. 

 

 

Szkolenia produktowe

Organizujemy szkolenia ze stosowania i montażu naszych produktów. Szkolenia są organizowane nie tylko dla sprzedawców ale również dla wykonawców. Nasi szkoleniowcy chętnie przeprowadzą je w Twoim punkcie sprzedaży - połącz szkolenie z promocją swojego salonu wśród lokalnych klientów.

 

 

Wysokiej jakości tekstury

Skorzystaj z naszej bazy tekstur i grafik wysokiej jakości. Udostępniamy zarówno proste tekstury bezszwowe do CADdecora jak i profesjonalne tekstury PBR 3600 x 3600 px do realizacji projektów wymagających fotorealistycznej prezentacji. 

 

Produkcja "pod klienta"

Jeżeli Twój projekt wymaga wykonania produktów pod wymiar, u nas nie ma z Tym problemu. Podejmujemy się indywidualnych realizacji również w niewielkich seriach czy nawet pojedynczych sztukach. 

 

 

Wysyłki w systemie dropshipping

Prowadź swoją sprzedaż w oparciu o wysyłki bezpośrednio z naszego magazynu. Nasz nowoczesny dział logistyki pozwala na szybką i bezpieczniejszą wysyłkę produktów nawet w kilka godzin od złożenia zamówienia. Dodatkowo, realizacja wysyłek naszych partnerów handlowych jest zawsze traktowana priorytetowo.

 

 

Doradztwo techniczne

Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji dotyczących naszego asortymentu. Pomożemy dobrać produkty do projektu, przeszkolimy i zapewnimy materiały dodatkowe. W razie potrzeby możemy też pomóc w komunikacji z klientem, jeżeli chodzi o rady dotyczące montażu i użytkowania naszych produktów.   

Rozpocznij współpracę.

 W zależności od prowadzonej działalności - mamy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Projektanci & Architekci

Mamy dla Ciebie dwa rozwiązania:

1) Możesz skorzystać z naszego programu prowizyjnego - Po prostu wystawiasz FV na prowizję od sprzedaży na indywidualnych warunkach.

lub

2) Możesz kupować produkty z dodatkowymi rabatami przez indywidualne konto na naszej platformie.

To Ty wybierasz formę współpracy jaka jest dla Ciebie najwygodniejsza.
By rozpocząć - napisz do nas maila zawierającego podstawowe informacje o Twojej działalności - jeżeli posiadasz portfolio chętnie je zobaczymy ;)

tel: 576 520 790
w dni robocze 8:00-15:00

projektanci@szklanemozaiki.pl

Salony Łazienek

Proponujemy Twojemu salonowi hurtowe ceny już od pierwszych zamówień. Oprócz tego, w zależności od rozwoju współpracy Twoje rabaty będą rosnąć zgodnie z kolejnymi progami.

By ułatwić prace Twoim sprzedawcą, otrzymasz dostęp do platformy B2B w której oprócz możliwości składania zamówień, znajdziesz też materiały przydatne w codziennej pracy z klientami.

Udostępnimy Ci też wszelkie niezbędne materiały promocyjne - wzorniki, katalogi oraz materiały na ekspozycję.

By rozpocząć - napisz do nas maila zawierającego podstawowe informacje o Twoim salonie, podaj adres i o ile to możliwe prześlij nam zdjecia jego wnętrza.

tel: 505 747 547
w dni robocze 9:00-15:00

b2b@szklanemozaiki.pl

Deweloperzy

Realizacja inwestycji w kooperacji z naszą firmą to gwarancja najniższych cen jakich nie uzyskają Państwo u żadnego pośrednika.

Możemy zapewnić że nasza oferta na listwy i profil ze stali nierdzewnej będzie bezkonkurencyjna a nasze usługi dostępne tylko dla gałęzi deweloperskiej będą jednymi z najkorzystniejszych na rynku.

Realizacja inwestycji wiąże się z koniecznością masowej obróbki płytek - wykonania stopnic, cokołów czy innych elementów z powierzonego materiału - oferujemy Państwu szybką i wysoko jakościową realizację takich zamówień.

By otrzymać korzystną ofertę jednorazową oraz jeszcze lepszą ofertę na stałą współpracę, skontaktuj się z nami mailowo. Napisz jaką inwestycję realizujesz i jakich produktów szukasz.

tel: 663 275 151
w dni robocze 9:00-15:00

tomasz@szklanemozaiki.pl

Wykonawcy | Rzemieślnicy 

Możesz kupować produkty z dodatkowymi rabatami przez indywidualne konto na naszej platformie.

By rozpocząć - napisz do nas maila zawierającego podstawowe informacje o Twojej działalności wraz z numerem NIP na który zostanie założone Twoje konto.

tel: 505 747 547
w dni robocze 9:00-15:00

b2b@szklanemozaiki.pl

Social Media | Barter

Jeżeli masz ciekawy pomysł na kooperacje z naszą marką lub chcesz promować nasze produkty na swoim blogu, kanale lub Instagramie, napisz do nas maila.

W wiadomości napisz krótko o swojej działalności oraz załącz linki do swoich stron / kont na których chcesz pokazać nasze produkty.

tel: 576 520 790
w dni robocze 8:00-15:00

projektanci@szklanemozaiki.pl

Rynki Zagraniczne

Szukamy firm zainteresowanych sprzedażą naszych produktów na rynkach zagranicznych.

Jeżeli widzisz swoją firmę w kontekście naszego partnera handlowego w innym kraju - napisz do nas. Poznajmy się i omówmy szczegóły.

tel: 663 275 151
w dni robocze 9:00-15:00

tomasz@szklanemozaiki.pl

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium