Lambro d'argento odpływ liniowy srebrny matowy 70 cm

Dostępność: W magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 099,00 zł

Symulacja wykonana dla produktu podstawowego 1099.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Kod produktu: LIN-700-SILVER-BR

Opis

Wszelkiego rodzaju odwodnienia serii Lambro są doskonałym wyborem, szczególnie dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość wykonania połączoną z atrakcyjną ceną produktu. Odpływ liniowy srebrny matowy 70 cm został stworzony z myślą o najbardziej wymagających konsumentach, poszukujących produktu odpornego na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania oraz oddziaływanie chemii użytkowej do czyszczenia powierzchni pryszniców.

Odpływ liniowy srebrny matowy 70 cm to połączanie wyłącznie najlepszych cech odpływów serii Lambro, takich jak:

 • niesamowicie niska zabudowa – zaledwie 49 mm wysokości pozwala na umiejscowienie odpływu liniowego na cienkich stropach oraz tam, gdzie kucie podłoża jest po prostu niemożliwe,
 • spory zakres regulacji maskownicy – to kolejna cecha, która pozwala na montaż odpływu w płytkach o praktycznie każdej grubości,
 • duża przepustowość wodna – aż do 40 litrów na minutę. Wybór odpływu liniowego srebrny mat 70 cm to gwarancja podwójnej szybkości odbioru wody w stosunku do standardowych wymogów w kabinach prysznicowych,
 • pełna integracja syfonu bez ruchomych elementów i kratek odpływowych – dzięki temu zapomnisz i powtarzających się problemach z zapychającym się prysznicem,
 • wysoka jakość wykonania – jakość odpływów liniowych jest potwierdzona badaniami oraz certyfikatami UDT i CE. Warto też dodać, że odpływy serii są produkowane zgodnie z normami ISO 9001:2015 i PN-EN ISO 9712,
 • stabilne mocowania maskownicy – dzięki temu nie musisz obawiać się o stabilność odpływu liniowego. Mocowanie opiera się na gumowych odbojnikach i zapewnia blokadę ruchu w każdym kierunku,
 • szeroka paleta kolorów zgodna z innymi elementami dekoracyjnymi – odpływy, listwy spadkowe do brodzika i inne elementy utrzymane są jednakowej kolorystyce, dzięki czemu całość jest naprawdę spójna.

Jeden z najlepszych na rynku odpływ liniowych serii Lambro to przede wszystkim produkt, który wykonany jest z certyfikowanej stali nierdzewnej – kwasoodpornej AISI SUS 304 o grubości 1,5 mm. Dekoracyjne maskownice wykonane są z tego samego materiału, a regulacja nóżek pozwala na zmianę ich położenia w zakresie od 0 do 30 mm. Kupując odpływ liniowy srebrny mat 70 cm, w zestawie otrzymasz:

 • maskownicę dekoracyjną,
 • rynnę odpływową,
 • chwytak ułatwiający wyjmowanie maskownicy z rynny odpływowej,
 • bezsitkowy system z korkiem rewizyjnym,
 • komplet akcesoriów do montażu,
 • mankiet uszczelniający,
 • nóżki poziomujące,
 • dystanse wysokościowe o różnych parametrach (1,5, 3 i 5 mm).

Wybierając odpływ liniowy srebrny matowy 70 cm, możesz naprawdę funkcjonalnie i stylowo wykończyć wnętrze swojej kabiny prysznicowej. To naprawdę produkt wysokiej jakości, który doskonale nadaje się do nowoczesnych, minimalistycznych oraz w pełni industrialnych wnętrz. Odpływ liniowy serii Lambro to gwarancja bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz bezawaryjnego działania przez wiele lat.

Specyfikacja

Marka Lambro
Rodzaj odpływ liniowy podłogowy
Konstrukcja bezramkowa
Odbiór wody 0,66l/s (40l/min)
Typ syfonu zintegrowany, bezsitowy
Wysokość słupa woda w syfonie 9 mm
Średnica przyłącza kanalizacyjnego fi 40 mm
Wysokość zabudowy 49 mm
Rynna odpływu (materiał) stal nierdzewna kwasoodporna AISI SUS 304 (grubość 1.5mm)
Zakres regulacji nóżek poziomujących rynny 0 mm - 30 mm
Maskownica (materiał) stal nierdzewna kwasoodporna AISI SUS 304 + powłoka PVD
Zakres regulacji wysokości maskownicy 11 mm - 21,5 mm

Opinie o produkcie (0)

Newsletter
Zapisz się na newsletter i otrzymaj rabat 30 zł na pierwsze zakupy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Dlaczego my?

 

Unikalny projekt

SzklaneMozaiki.pl - to przede wszystkim wieloletnie zaangażowanie w tworzenie pięknych dekoracji. Tworzymy dekoracje praktycznie i cieszące oko przez wiele lat. 

 

 

Wyjątkowa jakości

Zarówno tworzone przez nas dekoracje, jak i oferowana chemia budowlana musi spełniać żelazne normy ISO 9001:2015. Tym samym dbamy by zamówione przez Państwa dekoracje były niczym "wisienka na torcie" wyremontowanego wnętrza.

 

 

Pancerne paczki

Zdajemy sobie sprawę że ceramika jest podatna na uszkodzenia transportowe - dla tego stosujemy unikalny system pakowania paczek, który gwarantuje bezpieczną dostawę bez przykrych niespodzianek.

 

 

Ilość udanych realizacji

Każdego dnia naszą fabrykę opuszcza setki przesyłek. Każda z nich to historia udanego remontu, który nie powiódłby się bez utrzymania doskonałej jakości produktów.

 

tekstury

Poznaj proces produkcji

Pierwszym etapem produkcji jest wycięcie laserem CO2 poszczególnych elementów odpływu.

Następnie po skontrolowaniu jakości wykrojów, trafiają one do działu gięcia – dzięki zastosowaniu najnowszych pras firmy Bystronic każdy z elementów jest wykonany ze stuprocentową precyzją i powtarzalnością.

Elementy wymagające łączenia trafiają na warsztat wykwalifikowanych spawaczy. Spawanie odbywa się w technologii TIG w osłonie argonu dzięki czemu wszystkie spoiny są szczelne i jednocześnie praktycznie niewidoczne. By mieć dodatkową pewność co do czelności spoin, każdy spaw poddawany jest badaniu VT (Visual Testing PN-EN ISO 9712) bezpośrednio na stanowisku spawalniczym.

Elementy a właściwie już kompletny pod względem części odpływ jest następnie poddawany procesowi wytrawiania w kwasie azotowym. Obróbka ta, zwiększa warstwę pasywną stali nierdzewnej. Warstwa pasywna ogranicza utlenianie stali, a co za tym idzie zwiększa dodatkowo odporność na korozję, zarówno samej stali jak i wszystkich wykonanych spoin.

W ostatnim etapie produkcji odpływ otrzymuje nakładaną proszkowo i wygrzewaną w temperaturze 200 stopni Celsjusza powłokę minimalizującą przywieranie zanieczyszczeń.

Gotowy odpływ jest kompletowany z pozostałymi elementami jakie mają znaleźć się w opakowaniu i ostatecznie zatwierdzany do dystrybucji przez kontrolera jakości co zostaje zaznaczone na opakowaniu.  

 

Poznaj historię powstania

Seria odpływów Lambro jest owocem pracy firmy Gandalf jednego z największych Polskich producentów listew i profili ze stali nierdzewnej.  

Pierwszym etapem prac nad odpływem była szeroka analiza rynku sanitarnych systemów odwodnieniowych. Dział badawczo rozwojowy przetestował dziesiątki produktów polskich i zagranicznych by wyszczególnić główne zalety i wady dostępnych rozwiązań.

Po analizie zespół postawił przed sobą następujące wymogi odnośnie idealnego produktu:

 • Szeroka gama kolorystyczna
 • Minimalistyczny, ponadczasowy styl
 • Niska wysokość zabudowy
 • Pełna możliwość regulacji poszczególnych elementów
 • Wysoka przepustowość wody przy jednoczesnym niezatykaniu się odpływu pod naporem zabrudzeń.

Od samego początku było wiadomo że osiągnięcie tych założeń w jednym produkcie będzie wymagało szerokiej wiedzy z zakresu inżynierii i materiałoznawstwa oraz doświadczenia z tego typu wyrobami. Oprócz zaangażowania do projektu własnych technologów i inżynierów zespół wszedł w kooperację z firmą Prima, wieloletnim dystrybutorem odpływów liniowych.

Owocem tej współpracy był najpierw pierwszy ,drugi, trzeci, i ostatecznie dziesiąty prototyp który dopiero spełnił wszystkie założone cele i przeszedł rygorystyczne testy.

Zespół dopracował każdy element odpływu tak by osiągnąć jak najlepsze parametry techniczne i wizualne. Każdy kąt gięcia, spaw czy wielkość otworu nie jest przypadkowa. Przykładem niech będzie taki drobiazg jak ustalenie średnicy otworów na wciskane gumowe elementy – zostały one dopasowane z precyzją do 0.1mm tak by montując je użytkownik mógł poczuć satysfakcjonujący „klik” w czasie ich wciskania. Pomimo tego, że proces ten zostanie wykonany tylko raz podczas całego czasu użytkowania odpływu, zespół go przeanalizował i wdrożył by satysfakcja z użytkowania była jak największa.

Po zatwierdzeniu prototypu, zespół wyruszył z nim w trasę po Polsce by zebrać opinie niezależnych ekspertów z branży. Oprócz licznych pochwał, były też uwagi i sugestie, które zostały naniesione na ostateczny produkt jaki trafił do niezależnej certyfikacji a następnie do seryjnej produkcji.

Ostatecznie, odpływy z serii Lambro to nie tylko kolejne odpływy na rynku powielające istniejące już rozwiązania ale nowe świeże spojrzenie i połączenie innowacji, jakości, praktycznych rozwiązań oraz nowoczesnego designu.

 

 

Uzupełnij swój odpływ liniowy o listwy spadkowe

[product id=" 1827, 1840, 1819 " slider="true" autoScrolling="false"]
Sklep internetowy od home.pl