Lambro d'oro odpływ liniowy złoty matowy 70 cm

Dostępność: W magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 099,00 zł

Symulacja wykonana dla produktu podstawowego 1099.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Kod produktu: LIN-700-GOLD-BR

Opis

Maskownica ozdobna w dowolnie wybranym kolorze oraz wysoki poziom przepustowości wodnej to główne cechy, jakimi wyróżnia się odpływ liniowy złoty mat 70 cm. Decydując się na jego montaż w swojej kabinie prysznicowej, możesz mieć pewność, że ten spełni wszelkie Twoje oczekiwania zarówno pod kątem stylistyki, jak i funkcjonalności. Oto kilka najistotniejszych kwestii, które wyróżniają odpływ liniowy złoty matowy 70 cm serii Lambro:

 • wysoka jakość wykonania – dla potwierdzenia, odpływ liniowy złoty mat 70 cm posiada certyfikat UDT, deklarację CE oraz produkowany jest zgodnie ze standardem ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO 9712,
 • stabilne mocowanie maskownicy – ten model ma innowacyjne mocowanie maskownicy oparte na odbojnikach oraz z blokadą we wszystkich kierunkach,
 • przepustowość wodna na wysokim poziomie – model odpływu serii Lambro D’oro pochłania wodę z prędkością 40 l/min,
  szeroka paleta kolorów maskownic do wyboru – tutaj masz naprawdę dowolność wyboru,
 • ogromny zakres regulacji maskownicy – dzięki temu zamontujesz ją w płytkach o różnych grubościach,
 • brak widocznych ramek konstrukcji – te zajmują zaledwie 30 mm powierzchni po każdej ze stron,
 • naprawdę niska zabudowa odpływu – jej wysokość to zaledwie 49 mm, a więc nadaje się do montażu nawet w niskich stropach, gdzie kucie nie jest możliwe.

 

Odpływ liniowy złoty mat 70 cm to model odpływu podłogowego, który doskonale nadaje się do zastosowania w nowoczesnych łazienkach oraz wszędzie tam, gdzie liczy się maksymalny poziom funkcjonalności. Ten model jest wykonany ze stali nierdzewnej AISI SUS 304, która charakteryzuje się grubością na poziomie 1,5 mm, a więc jest wysoce wytrzymała. Odpływ liniowy złoty matowy 70 cm ma też kilka ciekawych parametrów technicznych, które warto poznać przed zakupem, a mianowicie:

 • średnica przyłącza kanalizacyjnego – fi 40,
 • maksymalna wysokość zabudowy – 49 mm,
 • spory zakres regulacji nóżek poziomujących – nawet do 30 mm,
 • całkowicie bezsitowy, zintegrowany w odpływie system syfonowy.

 

Warto też zaznaczyć, iż odpływ liniowy złoty matowy 70 cm został pokryty na powierzchni maskownicy powłoką PVD, która stanowi jego dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wizualnymi. Kupując odpływ liniowy złoty mat 70 cm, w zestawie znajdziesz takie akcesoria jak:

 • komplet narzędzi niezbędnych do montażu odpływu,
 • maskownicę dekoracyjną i standardową,
 • rynnę odprowadzającą wodę z odpływu,
 • system bezsitowy wraz z korkiem do rewizji,
 • dodatkowe dystanse wysokościowe od 1,5 do 5 mm wysokości,
 • oryginalny chwytak do wyjmowania maskownicy z rynny odpływowej,
 • uszczelnienie wraz z taśmą samoprzylepną,
 • nóżki poziomujące do odpływu.

 

Ogólnie rzecz biorąc, odpływ liniowy zloty mat 70 cm serii Lambro to strzał w dziesiątkę. Jeśli cenisz sobie połączenie wysokiej jakości wykonania, funkcjonalności i atrakcyjnej ceny, koniecznie zdecyduj się na ten odpływ liniowy do swojej łazienki.

Specyfikacja

Marka Lambro
Rodzaj odpływ liniowy podłogowy
Konstrukcja bezramkowa
Odbiór wody 0,66l/s (40l/min)
Typ syfonu zintegrowany, bezsitowy
Wysokość słupa woda w syfonie 9 mm
Średnica przyłącza kanalizacyjnego fi 40 mm
Wysokość zabudowy 49 mm
Rynna odpływu (materiał) stal nierdzewna kwasoodporna AISI SUS 304 (grubość 1.5mm)
Zakres regulacji nóżek poziomujących rynny 0 mm - 30 mm
Maskownica (materiał) stal nierdzewna kwasoodporna AISI SUS 304 + powłoka PVD
Zakres regulacji wysokości maskownicy 11 mm - 21,5 mm

Opinie o produkcie (0)

Newsletter
Zapisz się na newsletter i otrzymaj rabat 30 zł na pierwsze zakupy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Dlaczego my?

 

Unikalny projekt

SzklaneMozaiki.pl - to przede wszystkim wieloletnie zaangażowanie w tworzenie pięknych dekoracji. Tworzymy dekoracje praktycznie i cieszące oko przez wiele lat. 

 

 

Wyjątkowa jakości

Zarówno tworzone przez nas dekoracje, jak i oferowana chemia budowlana musi spełniać żelazne normy ISO 9001:2015. Tym samym dbamy by zamówione przez Państwa dekoracje były niczym "wisienka na torcie" wyremontowanego wnętrza.

 

 

Pancerne paczki

Zdajemy sobie sprawę że ceramika jest podatna na uszkodzenia transportowe - dla tego stosujemy unikalny system pakowania paczek, który gwarantuje bezpieczną dostawę bez przykrych niespodzianek.

 

 

Ilość udanych realizacji

Każdego dnia naszą fabrykę opuszcza setki przesyłek. Każda z nich to historia udanego remontu, który nie powiódłby się bez utrzymania doskonałej jakości produktów.

 

tekstury

Poznaj proces produkcji

Pierwszym etapem produkcji jest wycięcie laserem CO2 poszczególnych elementów odpływu.

Następnie po skontrolowaniu jakości wykrojów, trafiają one do działu gięcia – dzięki zastosowaniu najnowszych pras firmy Bystronic każdy z elementów jest wykonany ze stuprocentową precyzją i powtarzalnością.

Elementy wymagające łączenia trafiają na warsztat wykwalifikowanych spawaczy. Spawanie odbywa się w technologii TIG w osłonie argonu dzięki czemu wszystkie spoiny są szczelne i jednocześnie praktycznie niewidoczne. By mieć dodatkową pewność co do czelności spoin, każdy spaw poddawany jest badaniu VT (Visual Testing PN-EN ISO 9712) bezpośrednio na stanowisku spawalniczym.

Elementy a właściwie już kompletny pod względem części odpływ jest następnie poddawany procesowi wytrawiania w kwasie azotowym. Obróbka ta, zwiększa warstwę pasywną stali nierdzewnej. Warstwa pasywna ogranicza utlenianie stali, a co za tym idzie zwiększa dodatkowo odporność na korozję, zarówno samej stali jak i wszystkich wykonanych spoin.

W ostatnim etapie produkcji odpływ otrzymuje nakładaną proszkowo i wygrzewaną w temperaturze 200 stopni Celsjusza powłokę minimalizującą przywieranie zanieczyszczeń.

Gotowy odpływ jest kompletowany z pozostałymi elementami jakie mają znaleźć się w opakowaniu i ostatecznie zatwierdzany do dystrybucji przez kontrolera jakości co zostaje zaznaczone na opakowaniu.  

 

Poznaj historię powstania

Seria odpływów Lambro jest owocem pracy firmy Gandalf jednego z największych Polskich producentów listew i profili ze stali nierdzewnej.  

Pierwszym etapem prac nad odpływem była szeroka analiza rynku sanitarnych systemów odwodnieniowych. Dział badawczo rozwojowy przetestował dziesiątki produktów polskich i zagranicznych by wyszczególnić główne zalety i wady dostępnych rozwiązań.

Po analizie zespół postawił przed sobą następujące wymogi odnośnie idealnego produktu:

 • Szeroka gama kolorystyczna
 • Minimalistyczny, ponadczasowy styl
 • Niska wysokość zabudowy
 • Pełna możliwość regulacji poszczególnych elementów
 • Wysoka przepustowość wody przy jednoczesnym niezatykaniu się odpływu pod naporem zabrudzeń.

Od samego początku było wiadomo że osiągnięcie tych założeń w jednym produkcie będzie wymagało szerokiej wiedzy z zakresu inżynierii i materiałoznawstwa oraz doświadczenia z tego typu wyrobami. Oprócz zaangażowania do projektu własnych technologów i inżynierów zespół wszedł w kooperację z firmą Prima, wieloletnim dystrybutorem odpływów liniowych.

Owocem tej współpracy był najpierw pierwszy ,drugi, trzeci, i ostatecznie dziesiąty prototyp który dopiero spełnił wszystkie założone cele i przeszedł rygorystyczne testy.

Zespół dopracował każdy element odpływu tak by osiągnąć jak najlepsze parametry techniczne i wizualne. Każdy kąt gięcia, spaw czy wielkość otworu nie jest przypadkowa. Przykładem niech będzie taki drobiazg jak ustalenie średnicy otworów na wciskane gumowe elementy – zostały one dopasowane z precyzją do 0.1mm tak by montując je użytkownik mógł poczuć satysfakcjonujący „klik” w czasie ich wciskania. Pomimo tego, że proces ten zostanie wykonany tylko raz podczas całego czasu użytkowania odpływu, zespół go przeanalizował i wdrożył by satysfakcja z użytkowania była jak największa.

Po zatwierdzeniu prototypu, zespół wyruszył z nim w trasę po Polsce by zebrać opinie niezależnych ekspertów z branży. Oprócz licznych pochwał, były też uwagi i sugestie, które zostały naniesione na ostateczny produkt jaki trafił do niezależnej certyfikacji a następnie do seryjnej produkcji.

Ostatecznie, odpływy z serii Lambro to nie tylko kolejne odpływy na rynku powielające istniejące już rozwiązania ale nowe świeże spojrzenie i połączenie innowacji, jakości, praktycznych rozwiązań oraz nowoczesnego designu.

 

 

Uzupełnij swój odpływ liniowy o listwy spadkowe

[product id=" 1825, 1836, 1821 " slider="true" autoScrolling="false"]
Sklep internetowy od home.pl