Lambro rame odpływ liniowy miedziany matowy 70 cm

Dostępność: W magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 099,00 zł

Symulacja wykonana dla produktu podstawowego 1099.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Kod produktu: LIN-700-COPPER-BR

Opis

Innowacja, ponadczasowy styl i nienaganna jakość wykonania – to główne powody, dla jakich warto wybrać odpływ liniowy miedziany matowy. 70 cm powierzchni odpływu jest wystarczająca, aby zapewnić odpowiednią przepustowość wody, która pozwoli na zredukowanie ryzyka zalania łazienki podczas brania prysznica praktycznie do minimum. Najważniejsze cechy, jakimi wyróżnia się miedziany – matowy odpływ liniowy 70 cm to:

 • wysoka jakość wykonania – potwierdzona certyfikatem UDT, deklaracją CE oraz produkcją zgodnie z normami ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO 9712,
 • stabilne mocowanie maskownicy poprzez gumowe odbojniki oraz blokadę we wszystkich kierunkach,
 • szeroka gama kolorystyczna do wyboru zgodna z barwami listew ozdobnych do odpływów liniowych,
 • duży zakres regulacji maskownicy – pozwala na montaż w płytkach o dowolnej grubości,
 • praktycznie bezramkowa konstrukcja – szerokość ramki w tym przypadku to zaledwie 30 mm,
 • niska zabudowa 49 mm – pozwala na montaż odpływu nawet na cienkim stropie,
 • przepustowość odpływu wody na poziomie 0,66 l/sek.,
 • niezapychający się syfon zintegrowany z odpływem bez ruchomych elementów i dodatkowych kratek odpływowych.

 

To tylko kilka istotnych cech charakterystycznych dla tego modelu odpływu liniowego. Miedziany, matowy o długości 70 cm odpływ sprawdzi się praktycznie w każdej nowoczesnej łazience i wszędzie tam, gdzie liczy się nienaganny wygląd oraz funkcjonalność. Jeśli cenisz sobie komfort użytkowania prysznica i pewność, że łazienka nie zostanie zalana przez nadmiar wody, koniecznie postaw na odpływ liniowy miedziany matowy 70 cm. Jego parametry techniczne wyglądają następująco:

 • maskownica dekoracyjna z dodatkową powłoką ochronną przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi,
 • rynna odpływowa wykonana ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI SUS 304 o grubości 1,5 mm,
 • bezsitowy syfon zintegrowany z odpływem ze stali z wyjściem fi 40,
 • pełna regulacja wysokości maskownicy na poziomie od 11 do 21,5 mm,
 • nóżki poziomujące pozwalające na regulację poziomu do 30 mm,
 • zabudowa o wysokości 49 mm.

 

Warto też dodać, że w zestawie do tego odpływu liniowego 70 cm w barwie matowej miedzi, otrzymasz:

 • dwie maskownice – standardową i dekoracyjną,
 • komplet montażowy wraz z przymiarem glazurniczym,
 • mankiet uszczelniający wraz z taśmą butylową samoprzylepną,
 • 4 sztuki nóżek poziomujących,
 • chwytak do wyciągania maskownicy z rynny odpływu,
 • dystanse wysokościowe: 1,5, 3, 5 mm,
 • syfon bezsitowy z korkiem rewizyjnym,
 • rynnę odpływową odprowadzającą wodę.

 

Kupując odpływ liniowy miedziany matowy 70 cm w komplecie, zyskujesz pewność, że jego montaż będzie bezproblemowy, a sam odpływ posłuży Ci przez długi czas bez ryzyka wystąpienia awarii któregokolwiek elementu konstrukcyjnego. Podsumowując – odpływ liniowy miedziany matowy 70 cm doskonale nadaje się wszędzie tam, gdzie liczy się jakość i ponadczasowy styl, który po prostu zachwyca!

 

Specyfikacja

Marka Lambro
Rodzaj odpływ liniowy podłogowy
Konstrukcja bezramkowa
Odbiór wody 0,66l/s (40l/min)
Typ syfonu zintegrowany, bezsitowy
Wysokość słupa woda w syfonie 9 mm
Średnica przyłącza kanalizacyjnego fi 40 mm
Wysokość zabudowy 49 mm
Rynna odpływu (materiał) stal nierdzewna kwasoodporna AISI SUS 304 (grubość 1.5mm)
Zakres regulacji nóżek poziomujących rynny 0 mm - 30 mm
Maskownica (materiał) stal nierdzewna kwasoodporna AISI SUS 304 + powłoka PVD
Zakres regulacji wysokości maskownicy 11 mm - 21,5 mm

Opinie o produkcie (0)

Newsletter
Zapisz się na newsletter i otrzymaj rabat 30 zł na pierwsze zakupy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Dlaczego my?

 

Unikalny projekt

SzklaneMozaiki.pl - to przede wszystkim wieloletnie zaangażowanie w tworzenie pięknych dekoracji. Tworzymy dekoracje praktycznie i cieszące oko przez wiele lat. 

 

 

Wyjątkowa jakości

Zarówno tworzone przez nas dekoracje, jak i oferowana chemia budowlana musi spełniać żelazne normy ISO 9001:2015. Tym samym dbamy by zamówione przez Państwa dekoracje były niczym "wisienka na torcie" wyremontowanego wnętrza.

 

 

Pancerne paczki

Zdajemy sobie sprawę że ceramika jest podatna na uszkodzenia transportowe - dla tego stosujemy unikalny system pakowania paczek, który gwarantuje bezpieczną dostawę bez przykrych niespodzianek.

 

 

Ilość udanych realizacji

Każdego dnia naszą fabrykę opuszcza setki przesyłek. Każda z nich to historia udanego remontu, który nie powiódłby się bez utrzymania doskonałej jakości produktów.

 

tekstury

Poznaj proces produkcji

Pierwszym etapem produkcji jest wycięcie laserem CO2 poszczególnych elementów odpływu.

Następnie po skontrolowaniu jakości wykrojów, trafiają one do działu gięcia – dzięki zastosowaniu najnowszych pras firmy Bystronic każdy z elementów jest wykonany ze stuprocentową precyzją i powtarzalnością.

Elementy wymagające łączenia trafiają na warsztat wykwalifikowanych spawaczy. Spawanie odbywa się w technologii TIG w osłonie argonu dzięki czemu wszystkie spoiny są szczelne i jednocześnie praktycznie niewidoczne. By mieć dodatkową pewność co do czelności spoin, każdy spaw poddawany jest badaniu VT (Visual Testing PN-EN ISO 9712) bezpośrednio na stanowisku spawalniczym.

Elementy a właściwie już kompletny pod względem części odpływ jest następnie poddawany procesowi wytrawiania w kwasie azotowym. Obróbka ta, zwiększa warstwę pasywną stali nierdzewnej. Warstwa pasywna ogranicza utlenianie stali, a co za tym idzie zwiększa dodatkowo odporność na korozję, zarówno samej stali jak i wszystkich wykonanych spoin.

W ostatnim etapie produkcji odpływ otrzymuje nakładaną proszkowo i wygrzewaną w temperaturze 200 stopni Celsjusza powłokę minimalizującą przywieranie zanieczyszczeń.

Gotowy odpływ jest kompletowany z pozostałymi elementami jakie mają znaleźć się w opakowaniu i ostatecznie zatwierdzany do dystrybucji przez kontrolera jakości co zostaje zaznaczone na opakowaniu.  

 

Poznaj historię powstania

Seria odpływów Lambro jest owocem pracy firmy Gandalf jednego z największych Polskich producentów listew i profili ze stali nierdzewnej.  

Pierwszym etapem prac nad odpływem była szeroka analiza rynku sanitarnych systemów odwodnieniowych. Dział badawczo rozwojowy przetestował dziesiątki produktów polskich i zagranicznych by wyszczególnić główne zalety i wady dostępnych rozwiązań.

Po analizie zespół postawił przed sobą następujące wymogi odnośnie idealnego produktu:

 • Szeroka gama kolorystyczna
 • Minimalistyczny, ponadczasowy styl
 • Niska wysokość zabudowy
 • Pełna możliwość regulacji poszczególnych elementów
 • Wysoka przepustowość wody przy jednoczesnym niezatykaniu się odpływu pod naporem zabrudzeń.

Od samego początku było wiadomo że osiągnięcie tych założeń w jednym produkcie będzie wymagało szerokiej wiedzy z zakresu inżynierii i materiałoznawstwa oraz doświadczenia z tego typu wyrobami. Oprócz zaangażowania do projektu własnych technologów i inżynierów zespół wszedł w kooperację z firmą Prima, wieloletnim dystrybutorem odpływów liniowych.

Owocem tej współpracy był najpierw pierwszy ,drugi, trzeci, i ostatecznie dziesiąty prototyp który dopiero spełnił wszystkie założone cele i przeszedł rygorystyczne testy.

Zespół dopracował każdy element odpływu tak by osiągnąć jak najlepsze parametry techniczne i wizualne. Każdy kąt gięcia, spaw czy wielkość otworu nie jest przypadkowa. Przykładem niech będzie taki drobiazg jak ustalenie średnicy otworów na wciskane gumowe elementy – zostały one dopasowane z precyzją do 0.1mm tak by montując je użytkownik mógł poczuć satysfakcjonujący „klik” w czasie ich wciskania. Pomimo tego, że proces ten zostanie wykonany tylko raz podczas całego czasu użytkowania odpływu, zespół go przeanalizował i wdrożył by satysfakcja z użytkowania była jak największa.

Po zatwierdzeniu prototypu, zespół wyruszył z nim w trasę po Polsce by zebrać opinie niezależnych ekspertów z branży. Oprócz licznych pochwał, były też uwagi i sugestie, które zostały naniesione na ostateczny produkt jaki trafił do niezależnej certyfikacji a następnie do seryjnej produkcji.

Ostatecznie, odpływy z serii Lambro to nie tylko kolejne odpływy na rynku powielające istniejące już rozwiązania ale nowe świeże spojrzenie i połączenie innowacji, jakości, praktycznych rozwiązań oraz nowoczesnego designu.

 

 

Uzupełnij swój odpływ liniowy o listwy spadkowe

[product id=" 1826, 1837, 1817 " slider="true" autoScrolling="false"]
Sklep internetowy od home.pl