Szklane Mozaiki.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego Szklane Mozaiki?

AIL - profile licowy zakończeniowe

W naszym sklepie dostępne są między innymi profile licowe do płytek, służące głównie jako element wykończeniowy, zwiększający atrakcyjność wizualną całej powierzchni oraz jej wytrzymałość na uszkodzenia. Każdy profil aluminiowy licowy do płytek cechuje się wysoką jakością, zawsze zgodną z obecnymi wymaganiami klientów, jak i doskonałymi parametrami technicznymi. Oferujemy wiele rozmiarów – wszystkie mają 270 cm długości, lecz różnią się wysokością (9/10/12 mm) oraz barwą. Zapraszamy do złożenia zamówienia już dziś!

Profil licowy do płytek – ogólne informacje

Każdy profil licowy do płytek oferowany na bieżącej podstronie charakteryzuje się ponadprzeciętną jakością, która ma ogromne znaczenie w przypadku wszystkich przestrzeni znajdujących się w strefach mokrych, tj. tuż przy umywalce czy wokół prysznica. Ponadto wiele osób wykorzystuje profil aluminiowy licowy do płytek również jako formę wykończenia fartucha kuchennego obok piekarnika czy płyty grzewczej lub innych urządzeń emitujących ciepło, nawet w saunach hotelowych i firmowych. Wysoka odporność na działanie wszystkich środków chemicznych służących do utrzymania domu w czystości również nie powinny w żadnym stopniu wpłynąć na zewnętrzne wykończenie akcesorium.

Profil aluminiowy licowy do płytek – najważniejsze parametry techniczne

Warto wiedzieć, że każdy profil licowy do płytek został pomalowany proszkowo, co oznacza, że jest w zasadzie całkowicie odporny na wszystkie czynniki zewnętrzne. To zasługa przemyślanego projektu i wykonania przy użyciu wyspecjalizowanych urządzeń przemysłowych. Wpływa to również na niezwykle precyzyjne odwzorowanie wymiarów zewnętrznych, głównie za sprawą tłoczenia oraz obróbki CNC, co ma z kolei wpływ na łatwość przeprowadzenia montażu w wybranym miejscu.

Dlaczego warto zamówić profile licowe do płytek właśnie w naszym sklepie?

Każdy profil aluminiowy licowy do płytek oferowany w naszym sklepie został objęty certyfikatem ISO 9001:2015, co ma ogromne znaczenie dla kupującego – certyfikat daje pewność właściwego wykonania, zgodnie z deklaracją techniczną. Wszystkie modele są w pełni termoodporne i wodoodporne oraz odporne na działanie wszystkich rodzajów domowych środków utrzymania różnych powierzchni w należytej czystości.

Jak dbać i jak zamontować profil aluminiowy licowy do płytek?

Aby zamontować profil licowy do płytek, należy go wtopić w klej do glazury w chwili montażu kafelków lub też wykorzystać rekomendowany przez naszą markę klej Sikaflex 118. Oba rozwiązania zapewniają dobry i trwały montaż, dlatego stanowią optymalny wybór w praktycznie każdym przypadku. Co zaś tyczy się utrzymania produktu w należytej czystości, warto stosować się do zaleceń dotyczących delikatnej pielęgnacji i wykorzystać ściereczki lub gąbki nasączone odpowiednią ilością wody oraz detergentu. Bardzo polecanym jest szare mydło, które zupełnie nie wpływa na stan zewnętrznej powłoki oraz jej trwałość. Zapraszamy do zakupu już dziś!

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium