Filtry
Konstrukcja
Wysokość słupa woda w syfonie
Średnica przyłącza kanalizacyjnego
Wysokość zabudowy
Zakres regulacji nóżek poziomujących rynny
Zakres regulacji wysokości maskownicy
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Odpływy liniowe

Odpływ liniowy srebrny to urządzenie przeznaczone do odpływu wody spod prysznica i różni się od standardowego brodzika przede wszystkim stylistyką oraz praktycznością. W naszym sklepie na bieżącej podstronie oferujemy srebrny odpływ liniowy w wielu wariantach. Różnią się rozmiarem i tym samym możliwością montażu w konkretnym miejscu, łączy je jednak ponadprzeciętna jakość, która zapewnia wiele lat intensywnej eksploatacji bez żadnych awarii. Przejrzyj każdy srebrny odpływ prysznicowy i złóż zamówienie już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie.

Srebrny odpływ liniowy

Gdzie wykorzystać odpływ liniowy srebrny?

Odpływ liniowy srebrny to urządzenie, dla którego zdecydowanie warto znaleźć miejsce w swojej łazience, zarówno zupełnie nowej, jak i tej poddanej niedawnej modernizacji. W przeciwieństwie do standardowego brodzika odpływy cechują się niezwykle nowoczesną i bardzo atrakcyjną stylistyką, dzięki której są wybierane przez konsumentów coraz częściej. Nie jest to dzieło przypadku. Coraz bardziej dbamy o wyposażenie wnętrza, spójność kolorów oraz zestawienia mebli, ceramiki i armatury, aby w efekcie uzyskać wnętrza domowe porównywalne z tymi, znajdującymi się w gazetach jako inspiracje. Każdy srebrny odpływ liniowy pasuje doskonale do:

  • Wnętrz nowoczesnych, jako niezwykle atrakcyjne wyposażenie w minimalistycznie zaaranżowanych przestrzeniach. Charakterystyczne, matowe wykończenie, wygląda najlepiej w łazienkach i pokojach kąpielowych w stylu minimalistycznym, podczas gdy błyszczące i przypominające chrom – nawet w glamour.
  • Wnętrz klasycznych, w których z reguły to chrom wykorzystywany jest najczęściej i to zarówno w przypadku armatury łazienkowej, jak i niewielkich dodatków i akcesoriów czy nawet ozdobników. Odpływ liniowy srebrny w wersji połyskującej pasuje do takich pomieszczeń wprost idealnie.
  • Domach zaaranżowanych w stylu loft, gdzie srebrny odpływ prysznicowy będzie nieco rozbudzał dość ciemne, industrialnie zaaranżowane domowe łazienki. Szczególnie interesujące jest połączenie srebra z czernią – to uniwersalne rozwiązanie, które wszędzie się sprawdzi.

Srebrny odpływ liniowy – techniczne parametry

Odpływ liniowy srebrny jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, lecz także dopracowany w najmniejszych szczegółach ze względu na jego konstrukcję. Przede wszystkim praktycznie każdy srebrny odpływ liniowy można z łatwością zamontować praktycznie wszędzie. To wynik jego niskiej zabudowy, która wynosi jedynie 49 mm. Tak niska zabudowa umożliwia montaż srebrnych odpływów liniowych nawet w przypadku szczególnie cienkich stropów. Warto także podkreślić bezramkową konstrukcję, szeroki zakres regulacji maskownicy typu slim, a także wysoką przepustowość wody i zintegrowany, niezapychający się syfon. O jakości urządzeń powinny także świadczyć certyfikaty – w tym atest higieniczny, certyfikat UDT i deklarację CE. Urządzenie ponadto zostało wyprodukowane w oparciu o normę ISO 9001:2015 i  PN-EN ISO 9712.

 

Filtry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl