Do jakiej wysokości układać płytki łazienkowe? Do jakiej wysokości układać płytki łazienkowe?

Układanie płytek łazienkowych wcale nie jest tak prostą sprawą, jak mogłoby się wydawać. Jeśli nie masz doświadczenia w tej kwestii, a potrzebujesz szybkiego remontu, lepiej oddaj to w ręce specjalistów. Jeśli jednak planujesz samodzielne wykończenie wnętrza lub remont, koniecznie dowiedz się, dlaczego warto układać płytki do połowy łazienki.

dowiedz się więcej »
Jak zabudować brodzik płytkami? Jak zabudować brodzik płytkami?

Zabudowa brodzika płytkami to bardzo ważna kwestia, do której należy podejść odpowiedzialnie. Bez właściwego ułożenia płytek oraz zabezpieczenia podłoża, użytkowanie prysznica może okazać się nie tyle kłopotliwe, o ile powodujące nawet uszkodzenie podłogi w wyniku przesiąkania wody. Chcesz dowiedzieć się, jak zbudować przepiękny brodzik z płytek? Przejrzyj ten artykuł!

dowiedz się więcej »
Jak łączyć różne płytki? Podpowiadamy Jak łączyć różne płytki? Podpowiadamy

Remont i bałagan z nim związany nie należy do najprzyjemniejszych. Kurz związany ze skuwaniem płytek, sprzątanie i cały hałas, jaki temu towarzyszy może spędzać sen z powiek. Dla niektórych jest to nawet pretekst do tego, aby potrzebny remont, który nada łazience nowego wyglądu, długo odkładają w czasie. Warto mieć jednak na uwadze, że efekt końcowy zrobi na nas duże wrażenie, a wybór płytek i elementów dekoracyjnych do łazienki powinien sprawiać nam radość i m

dowiedz się więcej »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl