Szklane Mozaiki.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego Szklane Mozaiki?

ARC - profile narożne półokrągłe

W naszym sklepie oferujemy między innymi listwy półokrągłe, które cechują się ponadprzeciętną jakością wykonania oraz doskonałymi parametrami użytkowymi. Wszystkie, niezależnie od ich koloru (czerń lub szarość), zapewniają wieloletnią eksploatację i stanowią doskonały wybór do wykończenia płytek zarówno w łazienkach, jak i w kuchniach. Profil aluminiowy półokrągły służy przede wszystkim do dokładnego i precyzyjnego zabezpieczenia bocznych krawędzi płytek przed mechanicznym uszkodzeniem. Zapraszamy do przejrzenia wszystkich dostępnych modeli już dziś!

Listwy półokrągłe – czym się cechują?

Każdy profil półokrągły dostępny w naszym sklepie znakomicie uzupełnia narożniki ścian, chroniąc glazurę przed jej obiciem, zarysowaniem i stłuczeniem, co właśnie na obrzeżach zdarza się zdecydowanie najczęściej. Czasami do zbicia krawędzi nieobrobionych płytek wystarczy nieuwaga podczas przenoszenia różnych pozornie lekkich przedmiotów. Siła uderzenia w połączeniu z niewielką powierzchnią może w skrajnych przypadkach spowodować odłupanie dużego skrawka kosztownej płytki.

Profil aluminiowy półokrągły – parametry techniczne

Każdy profil półokrągły dostępny w naszym sklepie cechuje się także wysoką trwałością, która wynika z zastosowania do jego produkcji znakomitego stopu aluminium. To tworzywo niezwykle trwałe, mocne i odporne na większość czynników atmosferycznych i środowiskowych, w tym na dużą wilgoć, wysoką lub niską temperaturę oraz mechaniczne uszkodzenia. Listwa półokrągła do płytek jest także znakomicie i precyzyjnie wykończona obróbką CNC i tłoczeniem, dzięki czemu ma zawsze wymiary zgodne z kartą produktu oraz informacjami zawartymi na naszej witrynie internetowej. Listwy półokrągłe są także odporne na działanie domowej chemii i środków czyszczących. To zasługa proszkowego malowania, co jest zapewnieniem dożywotniego zachowania optymalnego koloru i jego głębokości – nawet mimo intensywnej, codziennej eksploatacji. Samo aluminium nie jest podatne na działanie bardzo niskiej i wysokiej temperatury, dlatego można wybrane listwy półokrągłe stosować także w obrębie kuchenek i innych urządzeń emitujących dużą ilość ciepła lub chłodu.

Profil półokrągły – sposób montażu i pielęgnacja

Każdy profil aluminiowy półokrągły dostępny w naszym sklepie cechuje się również niezwykłą prostotą montażu. Wystarczy zastosować rekomendowany przez naszą firmę klej Sikaflex 118 lub wykorzystać technikę „wtapiania” profili półokrągłych w klej do glazury w trakcie montażu płytek. Tak czy inaczej – listwa półokrągła do płytek jest urządzeniem bardzo prostym w instalacji. Równie łatwe jest utrzymanie jej w czystości. Do usunięcia standardowych zabrudzeń wynikających z codziennej eksploatacji wystarczy zastosować delikatną szmatkę lub gąbkę bez właściwości ściernych, nasączoną wodą z dodatkiem szarego mydła. Zapraszamy do zakupu profili aluminiowych półokrągłych!

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium