Brodziki podtynkowe pozwolą rozsądnie zagospodarować miejsce w łazience

Relaksujący prysznic? Nie ma lepszego sposobu, by zakończyć długi i męczący dzień. Musisz jednak wiedzieć, że potrzebny będzie dobrej jakości asortyment. Mowa tutaj przede wszystkim o wygodnym oraz estetycznym brodziku. To bardzo ważne, aby wspomniany element rewelacyjne sprawdzał się jako większa część całego urządzenia do kąpieli. Powinien jednak wpisywać się również w wystrój całego wnętrza, nie zapychając dostępnej przestrzeni zbyt dużym rozmiarem. Najlepiej więc zainwestować w brodziki podtynkowe – nowoczesne rozwiązania zamknięte w prostej i przejrzystej formie!

 

Postaw na minimalizm i wybierz brodziki podtynkowe!

Czym wyróżniają się brodziki podtynkowe? Różnią się one od swych bardziej tradycyjnych kuzynów, ponieważ montowane są w podłodze. Nie zajmują więc potrzebnego miejsca, dzięki czemu łazienka wydaje się po prostu większa. Lepiej się też wpisują w styl modernistycznych wnętrz, stawiając na minimalizm i komfort użytkowania. Jednospadowy Brodzik podpłytkowy PROFESSIONAL pozwala uzyskać świetny efekt wizualny, nie rezygnując przy tym z wysokiej funkcjonalności. Brodziki podtynkowe cechują się też świetną izolacyjnością termiczną.

 

Brodziki podtynkowe – nieoceniona pomoc dla starszych osób

Ze względu na swój nietypowy charakter, brodziki podtynkowe będą stanowiły dobre rozwiązanie dla osób starszych. Ponieważ nie posiadają zbędnego podwyższenia, pod prysznic wejdzie dosłownie każdy. Konstrukcja urządzenia na pewno spodoba się też innym domownikom, zapewniając zwiększone bezpieczeństwo przed groźnym upadkiem. Inne zalety? Warto zaznaczyć, że wymieniony wcześniej produkt wyposażony został w odpływ liniowy, który został fabrycznie połączony z powierzchnią brodzika. Jest to więc gwarancja czystej, a zarazem suchej łazienki. Odwiedź nasz sklep, aby wybrać rewelacyjną armaturę. 

Filtry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
GANDALF PAWEŁ GĄGOROWSKI HALINA GĄGOROWSKA S C.
Sklep internetowy od home.pl