Filtry
Konstrukcja
Wysokość słupa woda w syfonie
Średnica przyłącza kanalizacyjnego
Wysokość zabudowy
Zakres regulacji nóżek poziomujących rynny
Zakres regulacji wysokości maskownicy
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Odpływy liniowe

Wszyscy uwielbiamy nowości wnętrzarskie – odpływ liniowy miedziany jest współczesnym hitem i zyskuje na popularności z roku na rok, głównie z uwagi na stylistykę, która idealnie uzupełnia dość trudne w aranżacji pomieszczenia w stylu loftowym. Industrialny charakter zamknięty w tego typu urządzeniach potrafi zupełnie zmienić wystrój każdej łazienki i sprawić, że stanie się spójna wizualnie i atrakcyjna. Nie bez powodu odpływ prysznicowy miedziany jest w naszej ofercie jednym z wybieranych zdecydowanie najczęściej. Przejrzyj wszystkie, zapoznaj się z informacjami technicznymi i złóż zamówienie już dziś. W razie pytań skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Miedziany odpływ liniowy

Odpływ liniowy miedziany – dlaczego cieszy się aż tak dużą popularnością?

Odpływy stanowią coraz częstszy wybór nawet wśród zwolenników klasyki. Wszyscy zauważają wyższość rynienki względem standardowego brodzika zarówno w kwestii praktyczności tego rozwiązania, jak i jego stylistyki. Miedziany odpływ prysznicowy jest przede wszystkim atrakcyjny wizualnie i wynika to głównie z jego płaskiego profilu, lecz także modnego koloru miedzianego. Barwa ta zdobywa serca coraz większej ilości ludzi, gdyż pasuje doskonale jako uzupełnienie równie popularnego obecnie stylu loftowego. W stylu tym chodzi o stworzenie aranżacji nawiązującej przede wszystkim do ery industrialnej, zatem o uwidocznienie instalacji, orurowania czy stosowanie dających tylko lekką poświatę żarówek, które mają wyglądać, jak te sprzed wielu dziesięcioleci.

Odpływ liniowy miedziany rozwiązuje jeden z większych problemów wielu osób, które mają największy kłopot ze stworzeniem atrakcyjnej aranżacji w łazience. Z reguły większość producentów stawia na standardową czerń, czasami na barwę naturalnego aluminium. Odpływ prysznicowy miedziany jest odpowiedzią na ten problem i znacznie ułatwia stworzenie spójnej, łazienkowej aranżacji.

Odpływ prysznicowy miedziany – parametry techniczne

Każdy miedziany odpływ prysznicowy jest także odpowiedzią na rosnące oczekiwania konsumentów względem jakości wykonania oraz parametrów technicznych. Duże wymagania sprawiają, że każdy odpływ liniowy miedziany został dopracowany dosłownie do perfekcji, co widać po takich szczegółach, jak niska zabudowa – urządzenie ma 49 mm wysokości, zatem można je zastosować także w przypadku szczególnie cienkich stropów. Ponadto maskownica typu slim ma bardzo szeroki zakres regulacji, a przepustowość wody równa 0,66 l/s to wynik przekraczający dwukrotnie wymagania stawiane przez producentów typowych domowych deszczownic. 

Dlaczego miedziany odpływ prysznicowy  dostępny u nas to najlepsze rozwiązanie?

Odpływ prysznicowy miedziany ma wiele zalet, które wynikają także z bardzo bogatego kompletu sprzedażowego. Znajduje się w nim oczywiście maskownica dekoracyjna, rynna odpływowa, syfon bezsitowy zintegrowany, maskownica bazowa, dystanse wysokościowe, chwytaki ułatwiające wyjmowanie maskownicy, a także nóżki poziomujące i mankiety uszczelniające. Ponadto klient, kupując miedziany odpływ prysznicowy, otrzymuje również komplet akcesoriów montażowych i przymiar glazurniczy.

 

Filtry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl