Szklane Mozaiki.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego Szklane Mozaiki?

Odpływy liniowe

BRODZIK PODPŁYTKOWY UNIWERSALNY S 1 BRODZIK PODPŁYTKOWY UNIWERSALNY S 1
 Producent: WIM
Cena:

1 049,00 zł

zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
Deante Syfon do odpływu liniowego Deante Syfon do odpływu liniowego
 Producent: Deante
Cena:

68,80 zł

szt.
zobacz więcej
 • nowość
Deante Syfon do odpływu liniowego Deante Syfon do odpływu liniowego
 Producent: Deante
Cena:

99,90 zł

szt.
zobacz więcej
 • nowość
Deante Wkładka mokro/sucha Deante Wkładka mokro/sucha
 Producent: Deante
Cena:

69,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • nowość

Czym są odpływy liniowe i jaką mają konstrukcję?

Odpływ prysznicowy to urządzenie przeznaczone do odbioru wody z wybranych pomieszczeń i stanowi coraz częstszy wybór wśród klientów, którzy zwracają uwagę głównie na komfort codziennego życia oraz estetykę wybranych pomieszczeń domowych. Urządzenie cechuje się niską zabudową – dzięki czemu nie wystaje ponad powierzchnię posadzki, jak i możliwością montażu nawet w bardzo cienkich stropach, rzędu 49 mm wysokości. Każdy odpływ liniowy prysznicowy dostępny w naszym sklepie jest również niezwykle atrakcyjny wizualnie. Bezramkowa budowa z maskownicami typu slim gwarantuje znakomitą estetykę, tak pożądaną przez wszystkich domowników, którym zależy na spójnej aranżacji całej przestrzeni łazienkowej.

Czym cechuje się każdy odpływ liniowy dostępny w naszym sklepie?

Każdy odpływ liniowy pod prysznic dostępny w naszym sklepie został wyposażony w szereg usprawnień, dzięki którym wszystkie – niezależnie od ich typu, konstrukcji czy koloru – są proste w montażu i bezproblemowe w codziennej eksploatacji. Szeroki zakres regulacji maskownicy umożliwia montaż w płytkach o praktycznie dowolnej grubości, a ogromny wybór barw i wykończeń sprawia, że można je dopasować do nawet tych najbardziej nietypowych aranżacji.

Duża przepustowość wody, nawet do 40 l/min., zapewnia przy tym błyskawiczne odprowadzanie wody do ścieków. Wartość ta jest w praktyce dwukrotnie wyższa niż wymagana przez standardowe deszczownice prysznicowe.

Ponadto każdy odpływ liniowy podłogowy charakteryzuje się wysoką jakością potwierdzoną przez szereg różnych badań. Są objęte certyfikatami UDT, atestem higienicznym oraz deklaracją CE i zostały wyprodukowane zgodnie z normami ISO 9001:2015 i  PN-EN ISO 9712. 

Odpływ liniowy prysznicowy – szczegółowe parametry techniczne

Każdy oferowany odpływ liniowy niski stanowi także produkt wysoce zaawansowany technicznie i widać to znakomicie po zestawieniu ich szczegółowych parametrów z normami rynkowymi. Nóżki poziomujące mają szeroki zakres regulacji – od 0 mm do 30 mm, podobnie jak regulowana wysokość maskownicy względem koryta – od 11 mm do 21,5 mm.

Odpływ liniowy podłogowy jest również w pełni odporny na wieloletnie użytkowanie w warunkach podwyższonej wilgotności oraz ciągłego działania wody. Wszystkie elementy zostały wykonane ze stali nierdzewnej kwasoodpornej typu AISI SUS 304. Pokrycie ich z zewnątrz powłoką PVD gwarantuje przy tym w zasadzie nieograniczony czas użytkowania.

Dlaczego warto kupić odpływ właśnie u nas?

Każdy odpływ liniowy do łazienki dostępny w naszym sklepie jest nie tylko doskonale wykonany, lecz także kompletny i przeznaczony do natychmiastowego montażu. Widać to doskonale po zestawie, w którym znajduje się maskownica, rynna, syfon bezsitkowy z korkiem rewizyjnym, maskownica bazowa, dystanse wykończeniowe w trzech rozmiarach (1,5 mm/3 mm/5 mm). Ponadto w komplecie sprzedażowym znajdzie się także dedykowany chwyt ułatwiający bieżącą eksploatację, nóżki poziomujące, mankiety uszczelniające oraz montażowy przymiar glazurniczy i komplet akcesoriów montażowych.

 

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium