Filtry
Konstrukcja
Wysokość słupa woda w syfonie
Średnica przyłącza kanalizacyjnego
Wysokość zabudowy
Zakres regulacji nóżek poziomujących rynny
Zakres regulacji wysokości maskownicy
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Odpływy liniowe

Odpływ liniowy czarny stanowi od wielu lat jeden z najpopularniejszych produktów dostępnych w naszym katalogu i wynika to głównie z coraz większego zainteresowania nowoczesnymi aranżacjami domowymi. Klienci doceniają mroczny, ciekawy i elegancki charakter poszczególnych modeli, jak i duży wybór w naszym sklepie – oferujemy czarny odpływ liniowy z wykończeniem błyszczącym i matowym. Wszystkie różni zatem rodzaj wykończenia oraz szerokość, łączy jednak ponadprzeciętna jakość wykonania oraz niezwykła dbałość o najmniejsze detale.

Czarny odpływ liniowy

Odpływ liniowy czarny – nowoczesny i stylowy

Odpływ prysznicowy czarny wyróżnia się stylowym designem, przez co trudno przejść obok niego obojętnie. Wynika to z jego mrocznej, eleganckiej stylistyki, której ciężko się oprzeć. To wbrew pozorom także jeden z najbardziej uniwersalnych modeli w naszej kolekcji. Wiele osób rezygnuje z klasycznych i skandynawskich wnętrz na rzecz tych mroczniejszych, nowocześniejszych i minimalistycznych, czasami także loftowych i industrialnych. Łączy je głównie ciemna kolorystyka, widoczna zarówno w przypadku mebli, jak i ozdób, a nawet ceramiki i armatury sanitarnej.

Odpływ liniowy czarny występuje w wersji błyszczącej i matowej. Nie ma tu jednego słusznego wyboru – oba warianty zwracają na siebie mnóstwo uwagi, dlatego warto je dopasować do innych czarnych elementów obecnych w pomieszczeniu kąpielowym. 

Jakie ma cechy czarny odpływ liniowy dostępny w naszym sklepie?

W naszym sklepie zwracamy uwagę nie tylko na stylistykę wszystkich dostępnych produktów, lecz także na ich jakość, która z całą pewnością spełni wszelkie oczekiwania współczesnych klientów. Z tego też powodu wszystkie produkty są dopracowane w najmniejszych szczegółach i widać to znakomicie po wszystkich parametrach technicznych. Przede wszystkim każdy odpływ liniowy czarny jest bardzo niski – zabudowa wysoka na jedynie 49 mm sprawia, że tak naprawdę można każdy model zastosować także w przypadku najcieńszych stropów. Bezramkowa konstrukcja z maskownicą slim ma szerokość jedynie 30 mm, a jej szeroki zakres regulacji sprawia, że czarny odpływ liniowy można zastosować w przypadku płytek o dowolnej grubości. Wysoka przepustowość wody oraz zintegrowany, niezapychający się syfon, wpływają na komfort codziennej eksploatacji i łatwość utrzymania urządzenia w należytej czystości. Jakość potwierdzają badania, w tym atest higieniczny, certyfikat UDT oraz deklaracja CE. Urządzenia zostały wyprodukowane w oparciu o normę ISO 9001:2015 i  PN-EN ISO 9712 – jest to gwarancja najwyższej jakości produktu.

Odpływ prysznicowy czarny – inne ważne informacje

Każdy odpływ prysznicowy czarny dostępny w naszym sklepie został wykonany z certyfikowanej stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI SUS 304 grubości 1,5 mm, która na długo zachowuje swoje estetyczne wykończenie. W komplecie sprzedażowym każdego odpływu liniowego czarnego znajduje się maskownica dekoracyjna oraz bazowa, syfon w wersji bezsitowej, rynna odpływu, dystanse wysokościowe, chwytak ułatwiający wyjmowanie maskownicy z rynny, nóżki poziomujące, mankiet uszczelniający, przymiar glazurniczy oraz komplet akcesoriów niezbędnych do montażu.

 

Filtry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl