Filtry
Konstrukcja
Wysokość słupa woda w syfonie
Średnica przyłącza kanalizacyjnego
Wysokość zabudowy
Zakres regulacji nóżek poziomujących rynny
Zakres regulacji wysokości maskownicy
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Odpływy liniowe

Niewiele osób ma świadomość tego, jak wiele w każdym domu zmienia coś z pozoru tak mało istotnego, jak odpływ liniowy złoty. Urządzenie to, znane także jako rynienka, jest przeznaczone do odprowadzania i odbierania wody spod prysznica i ze względu na swoje właściwości praktyczne oraz stylistyczne są wybierane z dnia na dzień coraz częściej. Każdy złoty odpływ liniowy dostępny w naszym sklepie jest w pełni nowy, objęty wieloletnią gwarancją, doskonale wykonany i oferowany zawsze w pełnym komplecie sprzedażowym. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich wariantów i złożenia zamówienia już dziś!

Złoty odpływ liniowy

Do czego służy odpływ liniowy złoty?

Odpływ liniowy gold jest przeznaczony do pryszniców i służy do odbierania spod nich wody, podobnie jak standardowy brodzik, z tą jednak różnicą, że złoty odpływ prysznicowy jest znacznie ciekawszy ze względu na nietuzinkową, bardzo nowoczesną stylistykę.

Modele dostępne w naszym sklepie charakteryzują się przede wszystkim ponadprzeciętnymi właściwościami użytkowymi i widać to znakomicie po wszystkich cechach użytkowych. Szczególnie istotną z nich, głównie ze względu na prostotę przeprowadzenia montażu, jest z całą pewnością niska zabudowa, rzędu 49 mm, dzięki której urządzenie można zastosować w niewysokich stropach. Wszędzie tam, gdzie głębokie kucie jest technicznie wykluczone. Ponadto odpływ liniowy złoty cechuje się bezramkową, nietypową konstrukcją, która zwraca na siebie mnóstwo uwagi zarówno domowników, jak i gości.

Odpływ liniowy gold – wspaniała stylistyka w każdej łazience

Warto wiedzieć, że każdy złoty odpływ liniowy dostępny w naszym sklepie odznacza się na rynku wspaniałą i elegancką barwą, która na długo zachowuje swoją intensywność oraz odcień. Pasuje nie tylko do nowoczesnych pomieszczeń łazienkowych urządzonych w stylu minimalistycznym, lecz także do łazienek zupełnie klasycznych, w których będą podkreślać przede wszystkim klasyczną elegancję oraz tradycyjnie dworkowe przestrzenie domowe. Odpływ liniowy gold stanowi z tego względu korzystny finansowo wybór dla wszystkich osób, które chcą w łazience stworzyć atrakcyjne, lecz także praktyczne wnętrze na miarę.

Złoty odpływ liniowy – dlaczego warto kupować w naszym sklepie?

Złoty odpływ prysznicowy dostępny w naszym sklepie jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, lecz także dopracowany w kwestii technicznej. Urządzenie, poza bezramkową konstrukcją i niską zabudową, cechuje się także szerokim zakresem regulacji maskownicy, wysoką przepustowością wody, rzędu 0,66 l/s, co stanowi ponad 2-krotność przepływu wymaganego przy stosowaniu standardowych domowych deszczownic. Ponadto niezapychający się syfon pomaga w utrzymaniu odpływu liniowego gold w idealnej czystości, a stabilne mocowanie w rynnie na odbojnikach gumowych gwarantuje pełną blokadę ruchu we wszystkich kierunkach. Odpływ liniowy złoty jest także objęty wszelkimi wymaganymi certyfikatami – w tym atestem higienicznym, certyfikatem UDT, deklaracją CE oraz jest wyprodukowany w oparciu o normę ISO 9001:2015 i  PN-EN ISO 9712. Zachęcamy do złożenia zamówienia już dziś!

 

Filtry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl