PROFILE KOLORY

ZŁOTE

listwy i profile ze stali nierdzewnej
PROFILE KOLORY

MIEDZIANE

listwy i profile ze stali nierdzewnej
PROFILE KOLORY

SREBRNE

listwy i profile ze stali nierdzewnej
PROFILE KOLORY

CZARNE

listwy i profile ze stali nierdzewnej

TS - profil spoinowy

Listwa typu T to odpowiedź na marzenie o pięknej i zgodnej z obowiązującymi trendami przestrzeni kąpielowej. Dzięki nim Twoja łazienka będzie prezentować się zjawiskowo. Profil T sprawdza się znakomicie w przypadku dekoracyjnych ścianek, na przykład tych, przy których stoi szafka z umywalką. Utrzymana w kolorze czerni będzie idealnym elementem odcinającym obraz z płytek ceramicznych od pozostałych pasów glazury. Teownik stalowy może też być utrzymany w tonacji bardzo zbliżonej do kafelków i stanowić ich dekoracyjne podkreślenie. Ozdobne teowniki można nabyć w różnych kolorach do wyboru, począwszy od wspomnianej już czerni, poprzez ekskluzywne złoto, miedź i srebro, a na błyszczących kolorach granatu, magenty czy zieleni kończąc.

Profil wykończeniowy łączący T

Oprócz walorów czysto dekoracyjnych profil T służy również do skutecznego zabezpieczania krawędzi ścian po to, aby podczas przenoszenia ciężkich i wielkogabarytowych przedmiotów nie uszkodzić obrzeża ścian. Płytki znajdujące się w narożnikach pomieszczeń są wyjątkowo narażone na ukruszenia czy ubicia, które prezentują się wyjątkowo nieestetycznie. Dlatego też listwa t jest tak chętnie stosowana przez glazurników, którym zależy na estetycznym, a zarazem bezpiecznym w użytkowaniu układaniu płytek ceramicznych w łazienkach swoich klientów.

Teownik metalowy – jakie są dostępne rodzaje jego wykończenia?

Jeśli chodzi o listwę teownik, to jest ona dostępna w sklepie internetowym szklanemozaiki.pl w różnych wariantach wykończenia powierzchni. W zależności od indywidualnych preferencji możesz zdecydować się na zakup teownika wykończonego na wysoki połysk lub wręcz przeciwnie – celowo zmatowionego. Wszystko jest zdeterminowane Twoim gustem, szczegółami założeń projektu wykończenia wnętrza, rodzajem wybranych płytek i wymaganiami dotyczącymi efektu finalnego. Te wszystkie czynniki wpływają na to, czy zdecydujesz się ostatecznie na matowy, czy też na błyszczący teownik.

Listwa typu t – niezastąpiona w każdej łazience

Listwa „T” znajduje zastosowanie jako prosty w użytkowaniu i montażu system do maskowania szczelin i dylatacji pomiędzy dwoma rodzajami podłóg, na przykład pomiędzy płytkami ceramicznymi a panelami bądź parkietem. Jest to sposób na estetyczne wykończenie prac remontowych w obrębie danej płaszczyzny – tak, aby efekt był miły dla oka. Poza tym profil „T” chroni szczeliny przed przedostawaniem się do nich zanieczyszczeń, wilgoci, kurzu i brudu. Z uwagi na swoją grubość, szerokość i kształt teownik „T” jest przeznaczony dla podłóg znajdujących się na tej samej wysokości.

Teownik – kropka nad „i” w remontowanej łazience

Uniwersalny profil T, będący listwą spoinową to szybki sposób na trwałe zamaskowanie przejść pomiędzy dwoma rodzajami wykończenia powierzchni. Określana również jako profil fugowy znajduje zastosowanie w miejscu przejścia płytek ceramicznych w inny rodzaj okładziny zastosowany na korytarzu. Listwa jest poddawana procesowi rektyfikacji, co przekłada się na jeszcze lepszy stopień dopasowania tego elementu do płytek ceramicznych rektyfikowanych. Krawędzie super sharp 90º zostały specjalnie podcięte, a następnie zagięte pod kątem prostym, co znacząco wpływa na estetykę wnętrza.

Filtry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl