Metalowe dekoracje do płytek rektyfikowanych

Czym są płytki rektyfikowane? To płytki ceramiczne poddane procesowi rektyfikacji, czyli mechanicznej obróbce krawędzi płytek. Najprościej mówiąc, podczas tego zabiegu płytki są szlifowane lub wycinane, tak, aby uzyskały bardzo precyzyjne wymiary. Przycina się je z dokładnością do 0,2 mm. Również kąty są idealnie zachowane i wynoszą dokładnie 90 stopni. Osiągnięcie takich dokładnych wymiarów przekłada się na wygląd pokrytych nimi powierzchni. Ostro zakończone krawędzie nie są tak widoczne, jak w przypadku płytek kalibrowanych. Dzięki temu można użyć minimalnej ilości spoiny. Płytki rektyfikowane można układać zarówno na podłodze, jak i na ścianach. Jako dekoracji powierzchni pokrytych płytkami rektyfikowanymi możesz użyć metalowych profili z naszego katalogu.

 

Profile dedykowane do płytek rektyfikowanych

Metalowe profile rektyfikowane mogą posłużyć Ci, jako nowoczesna dekoracja glazurnicza, dzięki której przełamiesz gładkie tafle ułożone z płytek rektyfikowanych, dodając miejscami nieco blasku. Profile doskonale sprawdzą się również w połączeniu z drewnem, płytą meblową czy betonem architektonicznym. Wykorzystasz je także do stworzenia ozdobnych konstrukcji na klasycznych malowanych ścianach. Wykonane są z najwyższej klasy nierdzewnej stali kwasoodpornej. Dzięki temu są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawi to, że będziesz mógł cieszyć się ich metalicznym połyskiem przez długie lata. Stal, z której wykonane są te elementy, barwiona jest hutniczo. Daje to gwarancję trwałości koloru. 

Znajdziesz tu profile w czterech uniwersalnych barwach: złotym, miedzianym, srebrnym i czarnym. Ponadto w każdym wariancie kolorystycznym masz możliwość wyboru matowych lub połyskliwych profili. Zapewniamy, że te elementy to produkty z najwyższej półki, które nie zawiodą Twoich oczekiwań i wzbogacą Twoją aranżację!

Filtry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
GANDALF PAWEŁ GĄGOROWSKI HALINA GĄGOROWSKA S C.
Sklep internetowy od home.pl